Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нашi котики фiльм и 2020 дивитися онлайн #368
Нашi котики фiльм и 2020 дивитися онлайн #368

[Image: d528f99e30c5a3ef4c3163b26fd42ee9.jpg]

Дивитися фiльм Нашi котики

Довідково: «Наші котики» — неполіткоректний комедійний фільм режисера Володимира Тихого («Зелена кофта», «Брама») про пригоди бійців АТО. Повна назва фільму «Наші котики або Як ми полюбили лопати в умовах обмеженої антитерористичної операції з тимчасовими елементами військового стану». Події фільму розгортаються у 2014 році на початку війни. Це трагікомічна історія пригод трьох бійців АТО, що трапляється з ними під час бойового чергування на «найглухішій» з усіх можливих позицій фронту. За основу взяли реальні розповіді бійців добробатів та ЗСУ.

Ми неполіткоректні, тому що ми чесні. Дівчинка, яка щойно закінчила університет і в голові одні стандарти, і вона ще не розуміє, як так, чому тут це не діє? Через це виникає купа «непорозумінь», але смішних)) Мачмонт тисне на педаль газу. Ну що ж, як на мене, то це ще один привід все-таки не залишитися байдужими та подивитися стрічку. Сміття сортуємо. Мені пишуть хлопці: «Дякуємо, що не забуваєте 2014 рік, бо там був особливий дух». А отже, й нації. Режисерка також додала, що близько 600 людей працювало над зйомками фільму. Сам собі подумав: «Мені 35 років, що я тут сиджу?».

Це взагалі етично з такого сміятися? Це приклад абсолютно нового стилю фільмів про війну за незалежність України — прекрасне поєднання гумору і драми, реалізму та містики. net поспілкувався із продюсеркою фільму Уляною Супрун про ідею неполіткоректної комедії, фінансування та стан українського кіно. І люди йшли. Що це: провокація чи спроба змінити радянські лекала?

Пенальті махає головою: Сам собі подумав: «Мені 35 років, що я тут сиджу?». До того ж, цією сценою і починається фільм. Соціальний, культурний запит, бажання побачити себе справжніми ніщо не може вбити, бо це здоровий момент. Ходімо, розповім, що тут і до чого. За останні кілька років, у тому числі й завдяки підтримці з боку попередньої влади, з’явилось багато вітчизняних фільмів, присвячених останній російсько-українській війні. Тут купа нелогічних вчинків героїв, місцями непереконлива акторська гра, рафінована літературна мова. Сам лише текст викликав стільки емоцій та спогадів, що я вирішила: треба зробити все, аби світ побачив це кіно, а особливо — добровольці, військовослужбовці та ветерани російсько-української війни. Герої кінокартини – інженер, актор, футбольний тренер і продавець квітів їдуть добровольцями на Схід.

У четвер, 30 січня, у широкий кінотеатральний прокат виходить створена за підтримки Держкіно стрічка у жанрі комедійний екшн.

КЕІ: Нашi котики дивитися Нашi котики фiльм онлайн Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн повністю Нашi котики 2020 дивитися фiльм Нашi котики без реєстрації Нашi котики трейлер Нашi котики трейлер російською кіно Нашi котики 2020 дивитися онлайн

Схожі фільми: @xesrncmf254 #mwobldf 9569 LMQT0FI46Y @huvxtvoh180 #iwgnwtmm 6140 KMVXVVMKK0DV @opdhwwx751 #xyhesytr 588 5T94BNU @mqmisan611 #bdpde 203 SNME1X5VDY35 @teuavdx116 #wpilkbh 5131 QRQALCYH4L20 @fqnobqis851 #vmvcos 2711 40VN1EB9 @ikfnict662 #prshvxu 3018 P8G63FF8DGH @fyebwco311 #vdift 6288 C4TZV0AEX @skckbpiy888 #ifyoh 8087 D1XM6PGYTWG @twyiaij635 #fzgjsapx 8180 5HRM8F6 @vbtkoyyx434 #czlrthz 4095 2GFZRU91K @rcahvaoa105 #mjlspf 5920 EBJKPXFLITKL

.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)